Mieszkanie, 52 m2, Ostrów Wielkopolski

Mieszkanie na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski

Sprzedana

-

Sprzedaż prowadzą:

Krzysztof Majusiak – NFU Ekspert
tel: +48 601 871 717
krzysztof.majusiak@wysockapark.pl

Małgorzata Świtała
tel: +48 665 600 670
m.switala@wgn.pl

Oferta wyświetlona 1175 razy

Opis

Do sprzedaży lub wynajmu mieszkanie z rynku pierwotnego, w stanie wykończenia pod klucz, położone w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wysockiej 48A na Osiedlu Wysocka Park. Podana cena ofertowa sprzedaży jest ceną w stanie deweloperski - do ceny końcowej doliczone zostaną koszty wykończenia i wyposażenia. Cena najmu określona zostanie po ustaleniu wyposażenia mieszkania w sprzęt RTV / AGD oraz okresu najmu.
Mieszkanie jest składową inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie osiedla pod nazwą Wysocka Park, realizowanej w południowo-wschodniej części Ostrowa Wielkopolskiego. Dzięki swej lokalizacji przyszli właściciele zapewnią sobie doskonałą komunikację zarówno z centrum miasta jak i z głównymi drogami krajowymi.
W bezpośrednim - ale nie stanowiącym uciążliwości sąsiedztwie osiedla Wysocka Park - znajdują się basen oraz stadion miejski. Urbanizacja otoczenia osiedla zapewnia dogodny dostęp do żłobków, przedszkoli oraz szkół, a także do wielu sklepów różnych branż i różnej wielkości oraz przychodni lekarskich.
Budynek B4 stanowi pierwszy, zakończony etap realizacji projektu deweloperskiego pod nazwą Wysocka Park, składającego się w sumie z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Jest to nowoczesny, sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny, składający się z sześćdziesięciu ośmiu (68) lokali mieszkalnych i dwóch (2) lokali użytkowych wraz z komórkami lokatorskimi oraz czterdziestoma (40) miejscami postojowymi w garażu podziemnym a także miejscami postojowymi zewnętrznymi. W budynku zainstalowana jest winda obsługująca wszystkie kondygnacje, łącznie z garażem podziemnym. Do mieszkań przynależą komórki lokatorskie, znajdujące się na każdej kondygnacji mieszkalnej, o powierzchni od 1,60 m2 do 2,12 m2 w cenie po 2.900 zł/m2.
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu oznaczonego, numerowanego miejsca postojowego, jako udziału we współwłasności w garażu położonym w kondygnacji podziemnej (-1) budynku, wraz z prawem własności w częściach wspólnych nieruchomości, w cenie 28.000 zł netto plus 23% podatek VAT, razem brutto 34.440 zł.
Mieszkanie wyposażone będzie w następujące instalacje:
1. elektryczną;
2. grzewczą łącznie z grzejnikami - centralne ogrzewanie miejskie z OZC;
3. wodno-kanalizacyjną
4. teletechniczną (RTV, internetowa, domofonowa).
Stolarka okienna PCV 3-szybowa o wskaźniku przenikalności cieplnej poniżej 1.1. We wszystkich oknach i w drzwiach balkonowych zamontowane będą rolety aluminiowe zewnętrzne z napędem elektrycznym, z możliwością sterowania punktowego lub zdalnego (pilot).
Teren wokół budynków zostanie zagospodarowany przez Inwestora - utwardzona droga dojazdowa, chodniki, tereny zielone.
Szczegółowych informacji udzieli Państwu Krzysztof Majusiak, tel: 601 871 717.
Zapraszam na prezentację.
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI.
Przy zakupie Klient może także skorzystać z pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup lub na zakup i wykończenie mieszkania z oferty najlepszych banków w Polsce, na warunkach identycznych jak w bankach, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Informacje dotyczące nieruchomości nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
W szczególności ostateczną i obowiązującą ofertą jest pisemna oferta złożona przez Inwestora / właściciela lokalu bądź opisana umowie przedwstępnej sprzedaży nieruchomości, których zapisy odniesione zostaną do ostatecznej notarialnej umowy sprzedaży lub umowy najmu.
Teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
W sprzedaży i do wynajmu również inne mieszkania na różnych kondygnacjach.
Pełna oferta na stronie www.wysockapark.pl


.
Oferta nr 11630980 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 11630980
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Stan stan developerski
Etap gotowe
Typ brutto
Rok 2021
Kwartał kwartał III
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Liczba pięter 4
Powierzchnia 52 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo WIELKOPOLSKIE
Ulica/Osiedle Wysocka
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski (gm)
Rok budowy 2019
Dojazd asfaltowa/kostka
Stan wykończenia stan developerski
Materiał zróżnicowany
Położony w w mieście poza centrum
Rodzaj okien nowe plastikowe