Mieszkanie, 73 m2, Ostrów Wielkopolski

Mieszkanie na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski

Cena: 443 169 PLN

6 090 PLN/m2

Sprzedaż prowadzą:

Krzysztof Majusiak – NFU Ekspert
tel: +48 601 871 717
krzysztof.majusiak@wysockapark.pl

Ewa Skawińska
tel: +48 516 520 504
ewa@skawinska-nieruchomosci.pl

Oferta wyświetlona 1136 razy

Opis

Mieszkanie M211, parter, 72,77 m², 4 pokojowe.
Do sprzedaży lub wynajmu 4-pokojowe mieszkanie w z rynku pierwotnego w staniedeweloperskim,
z możliwością wykończenia do stanu pod klucz, położone w budynku wielorodzinnymzlokalizowanym w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wysockiej 48A na OsiedluWysocka Park. Podana cena ofertowa sprzedaży jest ceną w stanie deweloperskim -do ceny końcowej doliczone zostaną koszty wykończenia i wyposażenia. Załączonewizualizacje stanowią element przykładowego projektu wykończenia lokalu.
Mieszkanie jest składową inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowieosiedla pod nazwą Wysocka Park, realizowanej w południowo-wschodniej częściOstrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Wysockiej. Dzięki swej lokalizacji przyszliwłaściciele zapewnią sobie doskonałą komunikację zarówno z centrum miasta jak iz głównymi drogami krajowymi.
W bezpośrednim - ale nie stanowiącym uciążliwości sąsiedztwie osiedla WysockaPark - znajdują się basen oraz stadion miejski. Urbanizacja otoczenia osiedlazapewnia dogodny dostęp do żłobków, przedszkoli oraz szkół, a także do wielusklepów różnych branż i różnej wielkości oraz przychodni lekarskich.
Budowa budynku B4 stanowi I etap realizacji projektu deweloperskiego pod nazwąWysocka Park, składającego się w sumie z czterech budynków mieszkalnychwielorodzinnych.
W ramach I etapu zrealizowany został nowoczesny sześciokondygnacyjny budynekmieszkalny, składający się z sześćdziesięciu ośmiu (68) lokali mieszkalnych idwóch (2) lokali użytkowych wraz z komórkami lokatorskimi oraz czterdziestoma(40) miejscami postojowymi w garażu podziemnym a także miejscami postojowymizewnętrznymi. W budynku zainstalowana jest winda obsługująca wszystkiekondygnacje, łącznie z garażem podziemnym.
Do mieszkań przynależą komórki lokatorskie o powierzchni od 1,60 m2 do 2,12 m2w cenie po 4 350 zł/m2.
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu oznaczonego, numerowanego miejscapostojowego, jako udziału we współwłasności w garażu położonym w kondygnacjipodziemnej (-1) budynku, wraz z prawem własności w częściach wspólnychnieruchomości, w cenie 29 900 zł netto plus 23% podatek VAT, razem brutto 36777 zł. Miejsce postojowe w garażu podziemnym można także wynająć.
Budynek oddany do użytkowania.
Mieszkanie przekazywane w standardzie deweloperskim - do własnej aranżacji -wyposażone będzie w następujące instalacje:
1. elektryczną;
2. grzewczą łącznie z grzejnikami - centralne ogrzewanie miejskie z OZC;
3. wodno-kanalizacyjną
4. teletechniczną (RTV, internetowa, domofonowa).
Stolarka okienna PCV 3-szybowa o wskaźniku przenikalności cieplnej poniżej 1.1.We wszystkich oknach i w drzwiach balkonowych zamontowane będą roletyaluminiowe zewnętrzne z napędem elektrycznym, z możliwością sterowaniapunktowego lub zdalnego (pilot).
Teren wokół budynków zostanie zagospodarowany przez Inwestora - utwardzonadroga dojazdowa, chodniki, tereny zielone.
Szczegółowych informacji udzielą Państwu:
KrzysztofMajusiak, tel: 601 871 717.
Ewa Skawińska -tel: 516 520 504
Zapraszamy na prezentację.
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI.
Klient w ramach obsługi transakcji otrzyma dostęp do pełnej dokumentacjibudowlanej, w szczególności zezwoleń budowlanych, projektu budowlanego.
Klient może także skorzystać z pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakuplub na zakup i wykończenie mieszkania z oferty najlepszych banków w Polsce, nawarunkach identycznych jak w bankach, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Informacje dotyczące nieruchomości nie są ofertą handlową w rozumieniuprzepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegaćaktualizacji.
W szczególności ostateczną i obowiązującą ofertą jest oferta złożona przezInwestora, opisana w umowie rezerwacyjnej bądź umowie przedwstępnej sprzedażynieruchomości, których zapisy odniesione zostaną do ostatecznej notarialnejumowy sprzedaży.
Teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane naniniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie,dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bezzezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
W sprzedaży również inne kondygnacje.
Pełna oferta na stronie www.wysockapark.plOferta nr 11870980 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 11870980
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Stan stan developerski
Etap gotowe
Typ brutto
Rok 2021
Kwartał kwartał II
Liczba pokoi 4
Piętro 1
Liczba pięter 4
Powierzchnia 73 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo WIELKOPOLSKIE
Ulica/Osiedle Wysocka
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski (gm)
Rok budowy 2019
Dojazd asfaltowa/kostka
Stan wykończenia stan developerski
Materiał zróżnicowany
Położony w w mieście poza centrum
Rodzaj okien nowe plastikowe