O firmie

Inwestorem inwestycji pod nazwą handlową „Wysocka park” jest Sławomir Bylicki, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne BYLICKI. New Star Bud Sp. z o.o. Sp.k. jest spółką celową powstałą dla realizacji zadań deweloperskich w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Spółka oparta jest na własności prywatnej. New Star Bud Sp. z o.o. Sp. k. jest rolę inwestora zastępczego.
Pierwszym zadaniem deweloperskim Inwestora i Spółki jest budowa osiedla pod nazwą handlową Wysocka Park, położonego w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wysockiej. Osiedle stanowi kompleks 4 budynków wielorodzinnych, sześciokondygnacyjnych (4 piętra) z miejscami postojowymi w garażach podziemnym.
Etap pierwszy to budowa budynku B4 położonego od strony ul. Wysockiej, w skład którego wchodzi 68 mieszkań i dwa lokale biurowe, oraz 40 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Ponadto przy budynku znajdują się miejsca postojowe zewnętrzne a bezpośrednio przy osiedlu budowany będzie w kolejnym etapie parking
z miejscami postojowymi oraz garażami.
Inwestycja finansowana jest ze środków własnych Inwestora bez wsparcia kredytowego. Sprzedaż lokali rozpocznie się od momentu oddania inwestycji do użytkowania. Na chwilę obecną, osoby zainteresowane zakupem nieruchomości lokalowej mogą zawrzeć z inwestorem tzw. umowę rezerwacyjną. Po oddaniu nieruchomości do użytkowania można będzie przystąpić do zawarcia umowy przedwstępnej zakupu nieruchomości bądź bezpośrednio do zawarcia umowy notarialnej sprzedaży, w przypadku zakupu bez wsparcia kredytowego.

Nowa jakość i kreatywność

Osiedle Wysocka Park to bez wątpienia nowoczesne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Ambicją Inwestora jest realizacja w wykonaniu New Star Bud budownictwa mieszkalnego o wysokiej jakości, nowoczesną miejską architekturą, sprawdzonymi rozwiązaniami, spełniającego oczekiwania mieszkańców w każdym wieku.

Wymagania i prestiż

Naszą dewizą jest sprostanie wymaganiom klienta poprzez gwarancję jak najlepszej lokalizacji, dostępu do różnorakich placówek handlowych i usługowych, do przedszkoli oraz szkół.

Gwarancja jakości

Nasz kapitał na przyszłość to zadowoleni klienci. Zdajemy sobie sprawę, że jakość oddawanych klientom obiektów będzie stanowić podstawę do oceny i opinii o naszych obiektach, mieszkaniach, garażach.

Nieruchomości Finanse Ubezpieczenia
Krzysztof Majusiak – NFU Ekspert
63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Kolejowa 5
Tel: +48 601 871 717
krzysztof.majusiak@wysockapark.pl

New Star Bud
Sp. z o.o. Sp.k.

63-400 Ostrów Wlkp.

ul. Kamienna 49
Tel: 602 369 743

slawomir.bylicki@newstarbud.pl