Lokal użytkowy, 53 m2, Ostrów Wielkopolski

Lokal użytkowy na wynajem, Ostrów Wielkopolski

Wynajem: 1 577 PLN

Sprzedaż prowadzą:

Krzysztof Majusiak – NFU Ekspert
tel: +48 601 871 717
krzysztof.majusiak@wysockapark.pl

Ewa Skawińska
tel: +48 516 520 504
ewa@skawinska-nieruchomosci.pl

Oferta wyświetlona 75 razy

Opis

Do wynajęcia lokal użytkowy M104, parter. 52,57m², 2- pokojowy.
Do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 52,57 m2, w tym  powierzchnia lokalu 50,81 m2,powierzchnia oddzielnej komórki lokatorskiej 1,76 m2. Lokal znajduje się naparterze budynku wielolokalowego. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju i łazienki.Posiada dwa wejścia - jedno od wewnątrz budynku i drugie od zewnątrz jakowejście dla klientów.
Przy umowie najmu można zawrzeć opcję wykupu w okresie 12 miesięcy, pogwarantowanej cenie obowiązującej w dniu zawarcia umowy najmu.  Umowanajmu z opcją wykupu w okresie 1 roku zakłada, że:
1)     najemca sam i na własny koszt wykona pracewykończeniowe i wyposaży lokal.
2)       Wprzypadku gdyby najemca zrezygnował z zakupu najmowanego mieszkania, poniesioneprzez niego nakłady zgodą właściciela mogą być pozostawione bądź należy lokaldoprowadzić do stanu pierwotnego.
3)       przypadkugdyby najemca zrezygnował z zakupu najmowanego mieszkania , strony za obopólnązgodą mogą zawrzeć umowę najmu na kolejne 12 miesięcy jednakże po cenierynkowej (licząc jak za nowy wykończony lokal) .
Załączone zdjęcia dotyczą stanu aktualnego deweloperskiego.
Lokal jest składową inwestycji polegającej na budowie osiedla pod nazwąWysocka Park, realizowanej w południowo-wschodniej części OstrowaWielkopolskiego, przy ulicy Wysockiej. Dzięki swej lokalizacji przyszliwłaściciele zapewnią sobie doskonałą komunikację zarówno z centrum miasta jak iz głównymi drogami krajowymi.
W bezpośrednim - ale nie stanowiącym uciążliwości sąsiedztwie osiedla WysockaPark - znajdują się basen oraz stadion miejski. Urbanizacja otoczenia osiedlazapewnia dogodny dostęp do żłobków, przedszkoli oraz szkół, a także do wielusklepów różnych branż i różnej wielkości oraz przychodni lekarskich.
Budowa budynku B4 stanowiła I etap realizacji projektu deweloperskiego podnazwą Wysocka Park, składającego się w sumie z czterech budynków mieszkalnychwielorodzinnych.
W ramach I etapu zrealizowany został nowoczesny sześciokondygnacyjny budynekmieszkalny, składający się z sześćdziesięciu ośmiu (68) lokali mieszkalnych idwóch (2) lokali użytkowych wraz z komórkami lokatorskimi oraz czterdziestoma(40) miejscami postojowymi w garażu podziemnym a także miejscami postojowymizewnętrznymi. W budynku zainstalowana jest winda obsługująca wszystkiekondygnacje, łącznie z garażem podziemnym, oraz zewnętrzna platforma dla osób zniepełnosprawnością.
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu oznaczonego, numerowanego miejscapostojowego, jako udziału we współwłasności w garażu położonym w kondygnacjipodziemnej (-1), wraz prawem własności w częściach wspólnych nieruchomości, wcenie 29.900 zł netto plus 23% podatek VAT, razem brutto 36.777 zł.
Lokal przekazywany w standardzie deweloperskim - do własnej aranżacji -wyposażone jest w następujące instalacje:
1) elektryczną;
2. grzewczą łącznie z grzejnikami - centralne ogrzewanie miejskie z OZC;
3. wodno-kanalizacyjną
4. teletechniczną (RTV, internetowa, domofonowa).
Stolarka okienna PCV 3-szybowa o wskaźniku przenikalności cieplnej poniżej 1.1.
 Szczegółowych informacji udzieląPaństwu:
Krzysztof Majusiak , tel: 601 871 717.
Ewa Skawińska , tel: 516 520 504
Zapraszamy na prezentację.
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACIPROWIZJI.
Klient w ramach obsługi transakcji otrzyma dostęp do pełnej dokumentacjibudowlanej, w szczególności zezwoleń budowlanych, projektu budowlanego.
Klient może także skorzystać z pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakuplub na zakup i wykończenie mieszkania z oferty najlepszych banków w Polsce, nawarunkach identycznych jak w bankach, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Informacje dotyczące nieruchomości nie są ofertą handlową w rozumieniuprzepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegaćaktualizacji.
W szczególności ostateczną i obowiązującą ofertą jest oferta złożona przezInwestora, opisana w umowie rezerwacyjnej bądź umowie przedwstępnej sprzedażynieruchomości, których zapisy odniesione zostaną do ostatecznej notarialnejumowy sprzedaży.
Teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane naniniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie,dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bezzezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
W tym samym budynku posiadamy również do sprzedaży i wynajmu mieszkania dwu,trzy i czteropokojowe.
Prezentowany lokal usytuowany jest od strony wschodniej.
Budynek został oddany do użytkowania.
Pełna oferta na stronie www.wysockapark.pl

 

Oferta nr 12890980 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 12890980
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Etap gotowe
Typ netto
Rok 2021
Kwartał kwartał II
Liczba pokoi 2
Piętro Parter
Liczba pięter 4
Powierzchnia 53 m2
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Województwo WIELKOPOLSKIE
Ulica/Osiedle Wysocka
Powiat ostrowski
Gmina Ostrów Wielkopolski (gm)
Rok budowy 2021
Garaż pod budynkiem